Вход

"Б" група - Резултати

Резултати "Б" група 2014/15

Последни новини

Феро: От такива мачове печели футболът
Феро: От такива мачове печели футболът 23.11.2014 09:47

Доайенът в треньорската професия у нас Ферарио Спасов остана доволен от мача между неговия Монтана и Пирин (Бл). „От такива мачове печели ...

Созопол и Пирин (Разлог) не се победиха
Созопол и Пирин (Разлог) не се победиха 22.11.2014 22:11

Пирин (Рз) открадна топка от Созопол, въпреки че тимът остана с човек по-малко още в 35-ата минута. Тогава вратарят Луков получи директен червен ...

Локо (ГО) с трудна победа над ФК Бургас
Локо (ГО) с трудна победа над ФК Бургас 22.11.2014 18:09

Отборът на Локо (ГО) се наложи над Бургас с резултат 2:1 в мач от 14-ия кръг на родната "Б" група.    В 14-ата минута Александър Горанов ...

Верея сгази Ботев Враца
Верея сгази Ботев Враца 22.11.2014 17:10

Отборът на Верея разби с 4:0 Ботев в двубой от 14-ия кръг на "Б" група. На своя стадион "Трейс Арена" старозагорци надиграха тотално своя съперник и ...

Банско надделя над Добруджа с 2:1
Банско надделя над Добруджа с 2:1 22.11.2014 17:06

Отборът на Банско се наложи над Добруджа с резултат 2:1 в мач от 14-ия кръг на родната "Б" група.    Красимир Станоев откри резултата в ...

МАЧОВЕТЕ ДНЕС
ВИЖ ВСИЧКИ МАЧОВЕ
Първенство Час Отбори Статус Първенство Час Отбори Статус
"А" група 13:15 Ботев Пловдив - Левски приключил 0:3 "А" група 17:30 Берое - Славия предстоящ -
Югоизточна "В" група 11:30 Асеновец - Спартак-С 94 (Пловдив) приключил 2:2 Югоизточна "В" група 14:30 Сливен 2000 - Евроколеж (Пловдив) приключил 0:3
Югозападна "В" група 14:00 Рилски спортист - Балкан (Варвара) приключил 3:2 Югозападна "В" група 14:00 Велбъжд 1919 (Кюстендил) - Германея приключил 3:0
Югозападна "В" група 14:00 Места - Беласица приключил 3:0 Югозападна "В" група 14:00 Сливнишки герой - Конелиано (Герман) приключил 7:1
Югозападна "В" група 14:00 Миньор - Витоша Бистрица приключил 0:1 Югозападна "В" група 14:00 Вихрен (Сандански) - Пирин Гоце Делчев приключил 1:1
Югозападна "В" група 14:00 Спортист (Св) - Оборище (Панагюрище) приключил 0:4 Югозападна "В" група 14:00 Струмска слава - Чепинец приключил 3:0
Североизточна "В" група 14:00 Черноморец (Бч) - Провадия приключил 8:2 Североизточна "В" група 14:00 Суворово - Бенковски (Бяла) приключил 2:0
Североизточна "В" група 14:00 Две могили - Кубрат предстоящ - Североизточна "В" група 14:00 Ботев (Нови Пазар) - Доростол 2013 предстоящ -
Североизточна "В" група 14:00 Тича (Долни Чифлик) - Черноморец (Бяла) приключил 3:0 Североизточна "В" група 14:00 Белица - Шумен 1929 приключил 2:1
Североизточна "В" група 14:00 Светкавица - Калиакра предстоящ -