Б група

  • Банско
  • Пирин (Разлог)
  • Добруджа
  • Ботев (Гълъбово)
  • Нефтохимик
  • Локомотив (ГО)
  • Локомотив 2012 (Мз)
  • Созопол
  • Верея (Стара Загора)
  • Септември (Симитли)
  • Дунав
  • ОФК Поморие
  • Оборище (Панагюрище)
  • Спартак (Плевен)
  • Лудогорец ||
  • Литекс ||
Резултати Б група 2015/2016
30
Дата Мачове
29.05.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
29.05.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
29.05.2016 Созопол Созопол  1 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
29.05.2016 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 0 Банско  Банско
29.05.2016 Литекс || Литекс ||  2 - 1 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
29.05.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 2 Добруджа  Добруджа
29.05.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 0 Дунав  Дунав
29.05.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  3 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
29
Дата Мачове
21.05.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
21.05.2016 Дунав Дунав  1 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
21.05.2016 Добруджа Добруджа  1 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
20.05.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 4 Лудогорец ||  Лудогорец ||
21.05.2016 Банско Банско  2 - 2 Литекс ||  Литекс ||
21.05.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 2 Нефтохимик  Нефтохимик
21.05.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  3 - 2 Созопол  Созопол
21.05.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
28
Дата Мачове
14.05.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  2 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
14.05.2016 Созопол Созопол  5 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
13.05.2016 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
14.05.2016 Литекс || Литекс ||  4 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
17.05.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 1 Банско  Банско
14.05.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
15.05.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  3 - 0 Добруджа  Добруджа
14.05.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 2 Дунав  Дунав
27
Дата Мачове
07.05.2016 Дунав Дунав  1 - 2 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
07.05.2016 Добруджа Добруджа  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
08.05.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  0 - 3 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
07.05.2016 Банско Банско  1 - 2 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
08.05.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
08.05.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 2 Литекс ||  Литекс ||
07.05.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  4 - 2 Нефтохимик  Нефтохимик
08.05.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 1 Созопол  Созопол
26
Дата Мачове
28.04.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 3 Созопол  Созопол
29.04.2016 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
28.04.2016 Литекс || Литекс ||  3 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
30.04.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
28.04.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  2 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
28.04.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  3 - 1 Банско  Банско
28.04.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  3 - 1 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
28.04.2016 Дунав Дунав  2 - 2 Добруджа  Добруджа
25
Дата Мачове
23.04.2016 Добруджа Добруджа  1 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
23.04.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 5 Дунав  Дунав
23.04.2016 Банско Банско  3 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
23.04.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
23.04.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  5 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
24.04.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
24.04.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 4 Литекс ||  Литекс ||
23.04.2016 Созопол Созопол  1 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
24
Дата Мачове
16.04.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
16.04.2016 Литекс || Литекс ||  3 - 1 Созопол  Созопол
16.04.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
16.04.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  3 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
17.04.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  2 - 2 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
16.04.2016 Дунав Дунав  3 - 1 Банско  Банско
16.04.2016 Добруджа Добруджа  3 - 1 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
16.04.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
23
Дата Мачове
09.04.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 3 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
09.04.2016 Банско Банско  0 - 1 Добруджа  Добруджа
09.04.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 1 Дунав  Дунав
09.04.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
09.04.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
09.04.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
09.04.2016 Созопол Созопол  4 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
10.04.2016 Нефтохимик Нефтохимик  0 - 6 Литекс ||  Литекс ||
22
Дата Мачове
02.04.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  1 - 1 Литекс ||  Литекс ||
04.04.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
02.04.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 1 Созопол  Созопол
02.04.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
02.04.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
02.04.2016 Дунав Дунав  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
02.04.2016 Добруджа Добруджа  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
02.04.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  2 - 0 Банско  Банско
21
Дата Мачове
19.03.2016 Банско Банско  2 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
19.03.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
19.03.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 Добруджа  Добруджа
19.03.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 1 Дунав  Дунав
19.03.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  5 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
19.03.2016 Созопол Созопол  1 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
19.03.2016 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
17.03.2016 Литекс || Литекс ||  2 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
20
Дата Мачове
13.03.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
12.03.2016 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 2 Литекс ||  Литекс ||
12.03.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
12.03.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Созопол  Созопол
12.03.2016 Дунав Дунав  1 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
12.03.2016 Добруджа Добруджа  1 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
12.03.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
12.03.2016 Банско Банско  2 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
19
Дата Мачове
05.03.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 1 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
05.03.2016 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 1 Банско  Банско
05.03.2016 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 1 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
05.03.2016 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Добруджа  Добруджа
05.03.2016 Созопол Созопол  0 - 0 Дунав  Дунав
05.03.2016 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
05.03.2016 Литекс || Литекс ||  1 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
06.03.2016 Лудогорец || Лудогорец ||  3 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
18
Дата Мачове
27.02.2016 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  2 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
04.05.2016 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
28.02.2016 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Литекс ||  Литекс ||
27.02.2016 Дунав Дунав  1 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
27.02.2016 Добруджа Добруджа  1 - 1 Созопол  Созопол
27.02.2016 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  0 - 2 ОФК Поморие  ОФК Поморие
27.02.2016 Банско Банско  2 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
27.02.2016 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
17
Дата Мачове
05.12.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 1 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
05.12.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
05.12.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 1 Банско  Банско
05.12.2015 Созопол Созопол  2 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
05.12.2015 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 1 Добруджа  Добруджа
06.12.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 2 Дунав  Дунав
06.12.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
05.12.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
16
Дата Мачове
28.11.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  4 - 2 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
28.11.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
28.11.2015 Дунав Дунав  4 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
29.11.2015 Добруджа Добруджа  2 - 1 Литекс ||  Литекс ||
28.11.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  0 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
28.11.2015 Банско Банско  0 - 0 Созопол  Созопол
28.11.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
28.11.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
15
Дата Мачове
21.11.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  3 - 1 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
21.11.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
21.11.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 3 Созопол  Созопол
21.11.2015 Банско Банско  3 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
22.11.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  4 - 2 Литекс ||  Литекс ||
22.11.2015 Добруджа Добруджа  1 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
21.11.2015 Дунав Дунав  0 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
21.11.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
14
Дата Мачове
08.11.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
08.11.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 0 Дунав  Дунав
08.11.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  2 - 1 Добруджа  Добруджа
08.11.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 2 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
07.11.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 0 Банско  Банско
08.11.2015 Нефтохимик Нефтохимик  0 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
08.11.2015 Созопол Созопол  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
08.11.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  0 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
13
Дата Мачове
30.10.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  3 - 2 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
30.10.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 1 Созопол  Созопол
02.11.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
02.11.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  0 - 0 Литекс ||  Литекс ||
03.11.2015 Банско Банско  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
02.11.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  0 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
30.10.2015 Добруджа Добруджа  0 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
02.11.2015 Дунав Дунав  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
12
Дата Мачове
23.10.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 4 Дунав  Дунав
23.10.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 0 Добруджа  Добруджа
23.10.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  1 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
23.10.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 3 Банско  Банско
26.10.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
26.10.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 4 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
27.10.2015 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
03.11.2015 Созопол Созопол  0 - 0 ОФК Поморие  ОФК Поморие
11
Дата Мачове
17.10.2015 Созопол Созопол  1 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
17.10.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  2 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
19.10.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  0 - 2 Литекс ||  Литекс ||
19.10.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  4 - 1 Лудогорец ||  Лудогорец ||
17.10.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
17.10.2015 Банско Банско  5 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
17.10.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  2 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
17.10.2015 Добруджа Добруджа  1 - 1 Дунав  Дунав
10
Дата Мачове
03.10.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 1 Добруджа  Добруджа
03.10.2015 Дунав Дунав  3 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
03.10.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  2 - 2 Банско  Банско
03.10.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  1 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
03.10.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  0 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
04.10.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  0 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
03.10.2015 Литекс || Литекс ||  0 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
03.10.2015 Нефтохимик Нефтохимик  0 - 0 Созопол  Созопол
9
Дата Мачове
27.09.2015 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 1 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
27.09.2015 Созопол Созопол  3 - 1 Литекс ||  Литекс ||
28.09.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
27.09.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 2 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
27.09.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  1 - 0 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
27.09.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
27.09.2015 Банско Банско  1 - 2 Дунав  Дунав
27.09.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  0 - 0 Добруджа  Добруджа
8
Дата Мачове
19.09.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  2 - 2 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
19.09.2015 Добруджа Добруджа  1 - 2 Банско  Банско
19.09.2015 Дунав Дунав  0 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
19.09.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
19.09.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 1 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
19.09.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
20.09.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  3 - 2 Созопол  Созопол
19.09.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
7
Дата Мачове
13.09.2015 Литекс || Литекс ||  0 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
13.09.2015 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 2 Лудогорец ||  Лудогорец ||
12.09.2015 Созопол Созопол  3 - 2 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
13.09.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  4 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
12.09.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  4 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
12.09.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 0 Дунав  Дунав
12.09.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  1 - 0 Добруджа  Добруджа
12.09.2015 Банско Банско  2 - 2 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
6
Дата Мачове
29.08.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  2 - 3 Банско  Банско
29.08.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 3 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
29.08.2015 Добруджа Добруджа  0 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
29.08.2015 Дунав Дунав  5 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
29.08.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  0 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
29.08.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  0 - 0 Созопол  Созопол
29.08.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  3 - 3 Нефтохимик  Нефтохимик
30.08.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 1 Литекс ||  Литекс ||
5
Дата Мачове
23.08.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  5 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
24.08.2015 Литекс || Литекс ||  4 - 1 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
22.08.2015 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
22.08.2015 Созопол Созопол  1 - 2 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
22.08.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 2 Дунав  Дунав
22.08.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 1 Добруджа  Добруджа
22.08.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  2 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
22.08.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  2 - 2 Банско  Банско
4
Дата Мачове
15.08.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
15.08.2015 Банско Банско  0 - 0 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
15.08.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  3 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
15.08.2015 Добруджа Добруджа  0 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
15.08.2015 Дунав Дунав  2 - 0 Созопол  Созопол
16.08.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  3 - 1 Нефтохимик  Нефтохимик
16.08.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  5 - 0 Литекс ||  Литекс ||
17.08.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  2 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
3
Дата Мачове
08.08.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  1 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
08.08.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  1 - 1 Верея (Стара Загора)  Верея (Стара Загора)
09.08.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 0 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
09.08.2015 Нефтохимик Нефтохимик  1 - 1 Дунав  Дунав
08.08.2015 Созопол Созопол  2 - 0 Добруджа  Добруджа
08.08.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  1 - 0 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
08.08.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  1 - 0 Банско  Банско
08.08.2015 Локомотив (ГО) Локомотив (ГО)  0 - 1 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
2
Дата Мачове
01.08.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  1 - 0 Спартак (Плевен)  Спартак (Плевен)
01.08.2015 Септември (Симитли) Септември (Симитли)  0 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
01.08.2015 Оборище (Панагюрище) Оборище (Панагюрище)  3 - 0 Ботев (Гълъбово)  Ботев (Гълъбово)
01.08.2015 Банско Банско  0 - 1 ОФК Поморие  ОФК Поморие
01.08.2015 Локомотив 2012 (Мз) Локомотив 2012 (Мз)  1 - 3 Созопол  Созопол
01.08.2015 Добруджа Добруджа  2 - 0 Нефтохимик  Нефтохимик
01.08.2015 Дунав Дунав  4 - 1 Литекс ||  Литекс ||
02.08.2015 Пирин (Разлог) Пирин (Разлог)  1 - 0 Лудогорец ||  Лудогорец ||
1
Дата Мачове
25.07.2015 Спартак (Плевен) Спартак (Плевен)  4 - 1 Пирин (Разлог)  Пирин (Разлог)
25.07.2015 Лудогорец || Лудогорец ||  2 - 3 Дунав  Дунав
25.07.2015 Нефтохимик Нефтохимик  2 - 1 Локомотив 2012 (Мз)  Локомотив 2012 (Мз)
25.07.2015 Ботев (Гълъбово) Ботев (Гълъбово)  2 - 1 Локомотив (ГО)  Локомотив (ГО)
25.07.2015 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)  4 - 0 Септември (Симитли)  Септември (Симитли)
25.07.2015 Созопол Созопол  2 - 1 Банско  Банско
25.07.2015 ОФК Поморие ОФК Поморие  3 - 0 Оборище (Панагюрище)  Оборище (Панагюрище)
26.07.2015 Литекс || Литекс ||  1 - 1 Добруджа  Добруджа
Football24.bg използва бисквитки и подобни технологии. Научете повече в нашата Политика относно бисквитките. Вижте подробности. OK